اوقات شرعی

مقام معظم رهبری

مرکز مطالعاتی و کاری که یک راهبرد صحیح و همه جانبه را درباره مسئله زن بررسی، دنبال و اجرایی کند نداریم.این مرکز باید به وجود بیاید.

     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 24
    کد: 202994
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۲۴

    فرا خوان مقاله با موضوع مناسبات رسانه وزندگی بشر

    فرا خوان مقاله با موضوع مناسبات رسانه و زندگی بشر
    فرا خوان مقاله با موضوع مناسبات رسانه وزندگی بشر


    فصلنامه علمی تخصصی «اسلام شناسی»، جهت انتشار شماره 68 خود، آمادگی دریافت مقالات اندیشمندان و پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی در محور های ؛ تعاملات مجازوحقیقت، گستره رسانه وعرصه های زندگی، عرصه های زندگی درپرتو امواج، عرصه های زندگی درپرتو رسانه، بررسی تاثیرات رسانه وآسیب شناسی در بعد فردی، بررسی تاثیرات رسانه وآسیب شناسی در بعد اجتماعی، بررسی تاثیرات رسانه وآسیب شناسی درابعاد فرهنگی، هنری و ... را اعلام می دارد.
    به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا سلام الله علیها ، واحد نشر پژوهشکده اسلام شناسی پس ازحدود 12 سال فعالیت علمی، پژوهشی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در علوم اسلامی، تشکیل درس خارج فقه زنان و نشست های علمی و تخصصی در موضوعات به روز و متنوع در حوزه دین، زنان، سبک زندگی قرانی و....به فضل الهی در صدد انتشار شصت و هشتمین شماره از فصلنامه اسلام شناسی می باشد.
    لازم به ذکر است انتشار پیش شماره نشریه علمی تخصصی اسلام شناسی در فروردین 1381 و اولین شماره آن در تابستان همان سال به چاپ رسید.
    این فصلنامه تاکنون، ایده‌های نو، مقالات جدید با موضوعات روز و کاربردی در جامعه را ، با اعلام "فراخوان مقالات" بررسی و پس تایید هیئت علمی و ارزیابی اجمالی و تفصیلی مورد استفاده قرار می دهد.
    این نشریه علمی تخصصی با گستره کشوری بوده و امکان دسترسی آزاد به مقالات برای علاقمندان فراهم می باشد. لذا فایل مقالات به صورت Pdf در سایت مدرسه علمیه اسلام شناسی قرار گرفته و مراجعه‌کنندگان می‌توانند به صورت رایگان آن را دانلود نمایند.
    همچنین با تکیه بر فعالیت های انجام شده و پیگیری دبیرخانه محترم فصلنامه علمی- تخصصی اسلام شناسی ، در تاریخ 1398/03/15‬‬‬،موفق به دریافت شماره شناسایی شاپا/ISSN از سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به شماره 2676-4202 شده است .

    براساس این گزارش، آخرین مهلت ارسال آثار در حوزه مناسبات رسانه وزندگی بشر پایان مهر ماه 1399 می‌باشد و مقالاتی که امتیاز لازم جهت انتشار را پیدا کنند مورد حمایت مالی قرار می‌گیرند.
    علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 09018651499 و 05138525251 و یا از طریق پست الکترونیکی به نشانی Is.pajohesh@yahoo.com و یا سایت اینترنتی WWW. islamshenasi.ir ارتباط برقرار کنند. 

    تعداد بازدید: 24
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    2 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر