اوقات شرعی

مقام معظم رهبری

مرکز مطالعاتی و کاری که یک راهبرد صحیح و همه جانبه را درباره مسئله زن بررسی، دنبال و اجرایی کند نداریم.این مرکز باید به وجود بیاید.

     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 10
    کد: 206620
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۷/۲۷

    فراخوان مقاله تبلیغ دین در فضای مجازی

    گروه علمی مطالعات اجتماعی پژوهشکده اسلام‌شناسی حضرت زهرا‌ سلام الله علیها، اقدام به فراخوان مقاله با عنوان «تبلیغ دین در فضای مجازی»نموده است.
    فراخوان مقاله تبلیغ دین در فضای مجازی

    باسمه تعالی
    فراخوان مقاله تبلیغ دین در فضای مجازی

    گروه علمی مطالعات اجتماعی پژوهشکده اسلام‌شناسی حضرت زهرا‌ سلام الله علیها، نسبت به فراخوان مقاله با عنوان «تبلیغ دین در فضای مجازی» اقدام نموده است.
    سرکار خانم طالقانی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مدرسه گفت: فضای مجازی به عنوان یک رسانه بسیار گسترده و در دسترس، ظرفیت بالایی در تبلیغ و آموزش معارف دینی دارد. در این راستا با توجه به ضرورت بازنگری در شیوه های تبلیغ دین در عصر حاضر، پژوهشکده اقدام به برگزاری فراخوان مقاله با عنوان«تبلیغ دین در فضای مجازی» نموده است.
    وی گفت: این فراخوان با توکل بر خداوند متعال و توسل به عنایات ولی عصر علیه السلام و با هدف تبیین ضرورت تبلیغ دین در فضای مجازی و شیوه های آن در عصر حاضر و بهره مندی از رأی و اندیشه صاحبنظران، اندیشمندان، محققان و پ‍ژوهشگران و تجلیل از صاحبان آثار برتر، برگزار می گردد. پژوهشگران فرصت خواهند داشت تا اواسط دی ماه 1399 مقالات خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.
    لازم به ذکر است، مقالات می بایست دارای نوآوری و به قلم نویسنده باشد و قبلا منتشر نشده باشد و در صورت کسب امتیاز لازم و انتشار مقاله در فصلنامه تخصصی اسلام شناسی، حق التالیف پرداخت خواهد شد.
    همچنین، فایل ارسالی در قالب برنامه word از طریق پست الکترونیکی is.pajohesh@yahoo.com و شماره 09018651499در پیام رسان ایتا قابل دریافت می باشد.
    بر اساس این گزارش، آخرین مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 20/10/1399 اعلام شده و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن 38525251-051 تماس بگیرند و از طریق شبکه‌های اجتماعی به آدرس sapp.ir/pajoohesh2_eslamshenasi1347 در جریان اطلاع رسانی های پژوهشکده اسلام شناسی باشند.
    خاطر نشان میشود که به بهترین مقالات علاوه بر هدیه نقدی، مجوز چاپ مقاله در فصلنامه تخصصی اسلام شناسی را اعطا میگردد.
    نشانی پژوهشکده: مشهد- چهارراه لشکر- بین امام خمینی 46 و 48- پلاک 866-طبقه چهارم
    سایت مدرسه: www.islamshenasi.ir
    سایت مرکز تخصصی زن و خانواده اسلام شناسی www.womencenter.mashhad.ir 

    تعداد بازدید: 10
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر