اوقات شرعی

مقام معظم رهبری

مرکز مطالعاتی و کاری که یک راهبرد صحیح و همه جانبه را درباره مسئله زن بررسی، دنبال و اجرایی کند نداریم.این مرکز باید به وجود بیاید.

     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 38
    کد: 196876
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۲۰

    فراخوان مقاله

    فراخوان مقاله با عنوان فضای مجازی و تحولات فرهنگی
    فراخوان مقاله

    واحد پژوهش مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار می کند:
    فراخوان مقاله با عنوان" فضای مجازی و تحولات فرهنگی"
    در شرایط کنونی فضای مجازی بستری مناسب فراهم کرده تا بتوان سازوکارها را تبیین کرده و اقدامات ارزشمندی را عملی ساخت؛ با استفاده از همین فضا میتوان فضاهای علمی را نیز تقویت کرده و پیام را به مخاطبان انتقال داد.
    لکن اگرچه انتشار ویروس کرونا و نیاز مبرم به فضای مجازی باعث شد تا زمینه پیوند با پیام رسان‌های اجتماعی برقرار شود، اما نبود برنامه مدون و منسجم خصوصا در فضاهای علمی؛ باعث می‌شود که در نهایت آحاد جامعه از این موضوع متضرر شوند؛ چرا که مسئله مهم این است که چگونه می‌توان با برنامه‌ریزی درست و منطقی به بهترین بهره در این زمینه دست یافت و همین امر ضرورت مطالعه دقیق و پژوهش در مورد ابعاد گوناگون این مساله را ایجاب میکند.
    در این راستا واحد پژوهش مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا سلام الله علیها اقدام به برگزاری فراخوان مقاله با عنوان » فضای مجازی و تحولات فرهنگی« نموده است.
    علاقمندان می‌توانند با ارسال فایل ورد مقاله پژوهشی خود به پست الکترونیکی واحد پژوهش مدرسه ایمیل نمایند ، در این فراخوان شرکت نمایند.
    مهلت ارسال اصل مقالات: ۱۳۹۹/۳/۳۱
    آدرس دبیرخانه: چهار راه لشکر. خیابان امام خمینی. بین امام خمینی 46 و 48. پلاک866 ساختمان پژوهش. طبقه اول. واحد مطالعات و تحقیقات معاونت پژوهش مدرسه علمیه اسلام شناسی ، تلفن: 38525251
    آدرس ایمیل جهت ارسال مقالات : is.pajohesh@yahoo.com
    جهت اطلاع بیشتر و دریافت فرمت مقالات و آثار به پایگاه خبری مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا سلام الله علیها و مرکز تخصصی زن و خانواده اسلام شناسی
    به نشانی http://www.islamshenasi.ir و https://womencenter.mashhad.ir/ مراجعه نمایید. 

    تعداد بازدید: 38
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر